Drevovýroba B+B Profil našej spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená v roku 2000 a za svoju 17 ročnú existenciu ďakuje hlavne spokojným zákazníkom, ktorí doporučili svojím známym naše kvalitné produkty.

Drevovýroba B+B sídli v Žiline-Porúbke, kde sa nachádza výrobná sekcia a aj obchodné oddelenie. Firma disponuje vlastnými priestormi a ročne investuje do inovácie a modernizácie technologických procesov. Dôkazom toho je aj vlastný strojový park. Kvalita našich služieb a výrobkov zodpovedá európskym normám a je zárukou kvality spokojnosti každého nášho zákazníka.


Partneri

Gryf reklamné štúdio s.r.o. Náradie PJ, s.r.o. JAF Holz Slovakia, s.r.o. DomSTAV spol. s.r.o.
SLOSMAT, s.r.o. CRH Slovensko a.s. DREVOCOLOR, s.r.o. CLOU SLOVAKIA, s.r.o.
NAKOMM s.r.o. EL TORO, s.r.o. DYHY PALLUX Kamenárstvo Klieštik, s.r.o.
CERESIT AGGLU SK,s.r.o. Spoločnosť Kováč, s.r.o. PKBB, spol. s.r.o.
Plynomont I+M, s.r.o. V-V Elektro Hilti Slovakia, s.r.o. JAPA TRADE, s.r.o.

Zameranie

Hlavným programom firmy je atypická stolárska činnosť. Vyrábame rôzne druhy dverí, vchodové a interiérové, ďalej široký sortiment interiérového a exteriérového nábytku. Je možnosť výroby podľa vlastného návrhu alebo Vám s realizáciou vlastných predstáv radi pomôžeme my. Vyrábame z masívneho dreva, exotických drevín, drevotrieskového materiálu a dýhovaných komponentov.


Portfólio

V portfóliu našej firmy sú aj výrobky z exotických drevín. Konkrétne sú to dreviny suár, teak a bambus. Všetky produkty, ktoré ponúkame sú jedinečným originálom z Indonézie, z ostrova Bali. Súčasťou našej ponuky sú okrem luxusného nábytku vyrábaného v našej firme, aj doplnky, ktoré sú svojou jedinečnosťou a nadčasovým designom určené do interiéru každého bytu, či domu. Aby sme mohli vyhovieť všetkým, ktorým sa naša práca páči a nemôžu nás osobne navštíviť, otvárame aj internetový predaj.


Životné prostredie

Pri našej práci myslíme aj na ochranu životného prostredia a nie je nám ľahostajná nelegálna ťažba dreva a následné ničenie veľkých lesných plôch. Všetky dodávky dreva máme ošetrené a preverené agentúrou v Indonézii zaoberajúcou sa ochranou živ. prostredia. To znamená, že drevo, ktoré dovážame je legálne ťažené a po ťažbe nasleduje na danom mieste výsadba nových stromov.